Film

Promixx – najlepsze urządzenia do mieszania suplementów

Przygotowywanie napojów proteinowych i suplementów może być niezwykle proste. Oferowany przez nas shaker elektryczny to urządzenie, dzięki któremu w ciągu kilku sekund wymieszasz wszystkie niezbędne składniki. Twoje koktajle już nigdy nie będą miały grudek. W końcu osiągniesz pożądaną, jednolitą konsystencję, a co za tym idzie, przyjemniej będzie spożywać suplementy i proteiny. Będą one po prostu smaczniejsze, ponieważ z łatwością wymieszasz je z innymi składnikami. Promixx sprawi, że szybko przygotujesz koktajl kawowy z dużą dawką protein lub inny, ulubiony napój uzupełniający dietę.

Shaker na baterie czy akumulator?

W naszej ofercie dostępne są shakery Promixx zasilane silniczkiem, który można podładować za pomocą kabla USB. Proponujemy również shaker na baterie, który jest równie funkcjonalny. Wystarczy zakupić dwie baterie AAA i już można cieszyć się doskonałymi właściwościami urządzenia. To, który elektryczny shaker wybierzesz, zależy tak naprawdę od Twoich upodobań. Wszystkie modele posiadają bowiem równie dobre właściwości.

Elektryczny shaker nie tylko dla sportowców

Urządzenia Promixx zostały docenione w wielu krajach. Wśród użytkowników tych shakerów znaleźli się zawodnicy różnych dyscyplin sportowych, ale nie tylko oni. Także osoby niezwiązane ze światem sportu chętnie wykorzystują shaker elektryczny. Umożliwia on bowiem przyjmowanie suplementów w łatwo przyswajalnej formie. Jest też bardzo wytrzymały i odporny na przeciekanie. Pozwala na przygotowanie koktajlu w krótkim czasie, a po jego zrobieniu kuchnia nadal pozostaje czysta.