O PROMiXX

Twórca technologi miksującego wiru, PROMiXX jest globalnym liderem w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości mikserów wirowych (vortex). Zaprojektowane w Wielkiej Brytanii, miksery PROMiXX reprezentują produkty z najwyższej półki urządzeń miksujących.

Na przesyconym rynku pełnym słabej jakości produktów, PROMiXX wprowadza powiew świeżości! Wysokiej jakości rozwiązanie w celu sprostania rosnących wymagań dla ludzi którzy cenią sobie zdrowy i aktywny tryb życia.

Jesteśmy dumni - staramy się być najlepsi, w pogoni za perfekcją, wiemy, że zawsze jest miejsce na udoskonalenia. Nasza dedykacja do jakości wykonania spowodowała, że na przestrzeni lat, cały czas ulepszamy produkty PROMiXX: lepsze komponenty; wyższej klasy materiały; doskonała elektronika - wszystko to się składa na lepsze doświadczenia użytkownika.

Od czasu uruchomienia w 2012, PROMiXX ugruntował swoją pozycję globalnego lidera mikserów wirowych Vortex - wybrany przez ćwierć miliona atletów oraz aprobowany przez tysiące elitarnych sportowców na przestrzeni różnych dyscyplin.

Przekonajcie się sami!